Do ordinace se pacient dostává ve chvíli, kdy si po předem telefonické domluvě či mailem domluví dle vlastních potřeb a našich možností kontrolu u našeho lékaře. Tímto krokem začíná léčebný proces, který začiná shromážděním všech důležitých informací, anamnéz o zdravotním stavu pacienta a do té dobý předešlých léčení.

Vstupní kontrola spočívá v prohlídce buď horních nebo dolních končetin.
Pokud nedošlo k chirurgickému zákroku, posílá ve většině případů náš lékař pacienta k objektivizaci nálezu na vyštření lymfoscintigraifii. Pacient si toto vyštření není schopen zajistit sám, musí vždy mít doporučení odborného lékaře

U horních končetin se u pacienta provede palpací kontrola a stav kůže.
U dolních končetin pacient provede STEPTEST, který zjednodušeně znamená, zvedání pat od země v ryhlejším tempu, aby se zjistil stav naplňování žil. Dále pacient popíše subjektivní potíže. 

Ve většině ostatních případu se lékář řídí, dle předložených nálezů od odborných lékařů.

Lékař, dle dostupných informací zhodnotí stav pacienta a dle toho určí diagnózu, od které se odvíjí objednávání do našeho centra. Návštěvy se určují individuálně.

Pacient je objednán každé 3 měsice na kontrolu k lékaři. Samozřejmě pokud má pacient nějaké komplikace nebo jiné potíže během léčby, může neprodleně lékaře navštívit.


Provozní doba objednávání a změn :

Po – Pá : 7:00 – 15:30

Kontakt :

tel.: +420 549 250 116, +420 543 245 889

 

Kontaktujte nás

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Předmět zprávy

Vaše zpráva

Před odesláním opište bezpečnostní kód:
captcha